info@radioreklama.sk |  InStore Online System
 

O nás

   
Dôležitú úlohu v marketingu úspešnej obchodnej spoločnosti zohráva reklama. Na Slovensku je reklama v mieste predaja jeden z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich segmentov reklamného trhu. Výhoda in-store reklamy je na rozdiel od outdoor reklamných nosičov v tom, že pri in-store reklame je najkratší reakčný čas od vypočutia si reklamnej upútavky k samotnému nákupu.

Ďalšou veľkou výhodou je merateľnosť. Kombináciou údajov o návštevnosti obchodného centra a informácií o predaných produktoch, ktoré sa dajú kúpiť na mieste predaja, je možné určiť vplyv na predajnosť výrobkov alebo služieb podporených reklamou priamo v obchode.

Typickými návštevníkmi nákupných centier sú ľudia v produktívnom veku strednej a vyššej príjmovej skupiny, rodiny s deťmi. Táto skutočnosť vytvára priestor aj pre zadávateľov reklamy, ktorí poskytujú svoje služby alebo tovar mimo obchodného centra. Títo zadávatelia reklamy si uvedomujú, že cestu do obchodných centier si našli aj ich terajší alebo budúci zákazníci. Návštevník obchodného centra si môže odniesť inšpiráciu, napríklad kam vziať rodinu na dovolenku.

Do nákupného centra prichádza zákazník za nákupom. Dajte mu vedieť, kam má ísť.

Prevádzka systému

Henrix, s.r.o.
Kadnárova 108
831 06 Bratislava
IČO: 36 777 153
DIČ: 2022441872
IČ DPH: SK2022441872

Zapísaná v OR SR Obchodného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, Vložka: 45945/B

Informácie

Ak vás naše služby zaujali a potrebujete ďalšie informácie, neváhajte a kontaktujte nás na niektorom z nižšie uvedených telefónnych čísel. Radi Vám odpovieme.

+421 918 614 598 Prevádzka interného rádia a predaj reklamného priestoru.
+421 903 773 998 Technické informácie, nové prevádzky.
 
Kde vysielame?

Prečo In Store Rádio?

Tempo hudby, ktoré je blízke tlkotu srdca človeka podvedome prispieva k tomu, že zákazník ostáva vo vašich priestoroch dlhšie a teda aj viac nakupuje. Viac...
Henrix, s.r.o., Kadnárova 108, 831 06 Bratislava, Slovak Republic
 
 
[Home] [Produkty] [Online vysielanie] [Referencie] [O nás]
 
     
Produkty Online vysielanie Referencie O nás